TRANSMISJA ONLINE

TWOJA KONFERENCJA, EVENT NA ŻYWO W INTERNECIE

 

Po co?

Organizując swoją konferencję, event w większości przypadków chciałbyś aby wzięło w niej udział jak najwięcej osób. Z różnych jednak względów ilość osób, która może wziąć udział w evencie jest ograniczona. Jedną z barier z pewnością mogą być możliwości finansowe organizatora, a co za tym idzie także techniczne jak chociażby niewystarczająca wielkość sali konferencyjnej.

Z pewnością wszyscy zaproszeni uczestnicy eventu nie będę mogli przybyć w danym dniu. Z różnych powodów: zbyt duża odległość od miejsca imprezy, obowiązki zawodowe czy rodzinne, problemy zdrowotne, itp.

Tutaj właśnie pojawia się przychodzi z pomocą transmisja na żywo wszelkiego rodzaju eventów, konferencji, spotkań branżowych, targów, itp. zdarzeń.

 

Jak?

Dysponujemy najnowocześniejszym wozem transmisyjnym ultra HD, który umożliwia transmisję także w technologii ultra HD! Cała realizacja może oparta być o osiem torów kamerowych, co wystarcza do bardzo efektownego przekazu naprawdę dużych imprez. Wóz to tak naprawdę mobilne studio realizacyjne. Wyposażony jest miksery wizji, konsolety sterujące i rekordery dyskowe Black Magic, 8 torów światłowodowych, mikroporty Sennheiser, 32 kanałowy mikser dźwiękowy Behringer, 32 tory audio Digital Snake, serwer graficzny, intercom, agregat prądotwórczy oraz ramię kamerowe, z głowicą3d, o długości 11m. Do tego całą serię osprzętu i akcesoriów filmowych.

WYCENA TRANSMISJI INTERNETOWEJ WYDARZENIA

Opisz krótko swoje wydarzenie, miejsce, podaj datę, przewidywaną ilość osób, a my dokonamy wyceny transmisji.

Share This