FILMY REKLAMOWE

FILMY REKLAMOWE | SPOTY REKLAMOWE | REKLAMA FILMOWA

Filmy REKLAMOWE – produkcja

Produkcja filmów reklamowych, produkcja spotów reklamowych. W dobie mediów cyfrowych – YouTube, VOD, Facebook, Instagram – nie sposób przecenić możliwości jakie dają nam filmy, a w szczególności filmy reklamowe. Reklama filmowa jest o 79% skuteczniejsza od innych przekazów marketingowych. Przykuwa uwagę widza, zapada w pamięci, jest „wciągająca”. Dobry spot reklamowy pozostawia uczucie niedosytu – wrażenia, że zbyt szybko się skończył, że jeszcze chciałoby się oglądać przedstawioną w nim historię.

Dziś coraz częściej medium liniowe jakim jest telewizja, zastępowane jest coraz częściej mediami nieliniowymi takimi jak serwisy streamingowe typu YouTube czy VOD oraz serwisami społecznościowym jak Facebook. Coraz częściej wybieramy content na żądanie, taki który jest ścisłą odpowiedzią na nasze potrzeby w tej konkretnej chwili. Widz w łatwy sposób może odnaleźć treści, których potrzebuje. Oglądając je może również obejrzeć Twój film reklamowy, który zostanie wyemitowany przez YouTube. Może natknąć się również na Twój spot reklamowy w Facebooku kiedy bezwiednie przesuwa kciukiem po ekranie swojego smartfona.

Jeśli chcesz w łatwy i skuteczny sposób dotrzeć ze swoją ofertą do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców – musisz mieć spot reklamowy. 

PAKIETY MULTIMEDIALNE

KILKA MULTIMEDIÓW W SPÓJNYM DESIGNIE I ŚWIETNEJ CENIE

Filmy reklamowe

Dotrzyj ze swoją ofertą w mediach cyfrowych. Nakręcimy dla ciebie film reklamowy, spot reklamowy. Poznaj siłę przekazu filmowego, zobacz jak film może sprzedawać Twoje produkty czy usługi. Wykorzystaj możliwości jakie dają Facebook i YouTube. Podnieś swój prestiż umieszczając reklamę filmową na swojej stronie internetowej, fanpage.

Share This