TRANSMISJE NA ŻYWO

TWOJA KONFERENCJA, EVENT, MECZ, RELACJA, SZKOLENIE NA ŻYWO W INTERNECIE

 

Organizujesz konferencję, event, koncert, szkolenie, webinar?

Prowadzimy transmisje online wszelkich wydarzeń: konferencji, eventów, meczy, spotkań, webinarów, szkoleń. Transmisje internetowe na żywo to najlepsze rozwiązanie aby dotrzeć z przekazem do jak największej ilości osób, a do tego dotrzeć w możliwie największym bezpieczeństwie sanitarnym. Streaming do internetu umożliwia wygodne, bezpieczne śledzenie na żywo wydarzenia, prezentacji, dyskusji, relacji z targów, koncertów.

Umożliwiamy internetowe transmisje na żywo,live do popularnych platform typu YouTube, Facebook, Zoom czy innych platform specjalistycznych. Umożliwiamy połączenia osób z różnych miejsc na świecie. Łączymy cały przekaz na żywo w jeden stream. Oglądający na żywo transmisję on-line mają wrażenie, że streaming wideo odbywa się z jednego miejsca np. studia telewizyjnego. W rzeczywistości prelegenci przebywają w różnych miejscach na świecie!

Cały przekaz na żywo może być na bieżąco komentowany przez oglądających. Mogą oni zadawać pytania na czacie, a prelegenci mogą na nie odpowiadać. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym. Do transmisji live mogą być dodawane wszelkie multimedia jak filmy, zdjęcia, grafiki komputerowe, animacje. Mogą one zawierać np. wykresy, belki tytułowe, które znacząco urozmaicają przekaz na żywo.

Internetowa transmisja on-line pozwala wkroczyć w nowy wymiar marketingu, szkoleń, koncertów i wszelkich innych eventów.

woz transmisyjny, transmisja online, konferencje, eventy, relacje na żywo w internecie

 

Jak prowadzimy transmisję na żywo?

Możemy przeprowadzić relację na żywo do internetu niemal z każdego miejsca. Transmisja online może być zrealizowana poprzez bardzo ekonomiczne rozwiązania np. z jedną czy dwoma kamerami jak również rozwiązania bardzo zaawansowane. Dysponujemy najnowocześniejszym wozem transmisyjnym ultra HD, który umożliwia streaming live także w technologii ultra HD! Cała live transmisja może oparta być o osiem torów kamerowych. Wystarcza to do bardzo efektownego przekazu naprawdę dużych imprez. Wóz to tak naprawdę mobilne studio realizacyjne. Wyposażony jest miksery wizji, konsolety sterujące, rekordery dyskowe Black Magic, 8 torów światłowodowych, mikroporty Sennheiser, 32 kanałowy mikser dźwiękowy Behringer, 32 tory audio Digital Snake, serwer graficzny, intercom, agregat prądotwórczy oraz ramię kamerowe, z głowicą 3d, o długości 11m. Do tego całą serię osprzętu i akcesoriów filmowych.

Jak widzisz jesteśmy przygotowani na live streaming naprawdę wielkich imprez. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczywiście budżetu przedsięwzięcia. Transmisję możemy przeprowadzić już od 1000zł!

 

 

WYCENA TRANSMISJI ONLINE, RELACJI NA ŻYWO WYDARZENIA

Opisz krótko swoje wydarzenie, miejsce, podaj datę, przewidywaną ilość osób, a my dokonamy wyceny transmisji.

Transmisje online

Świadczymy usługi transmisji do internetu wszelkich wydarzeń jak konferencje, seminaria, eventy, szkolenia. Transmisję online możemy przeprowadzić zarówno z niewielkich wydarzeń, przy wykorzystaniu jednej kamery jak również z dużych eventów plenerowych obsługiwanych przez wiele kamer. Dzięki przekazowi na żywo można również transmitować takie wydarzenia jak mecze, rozgrywki sportowe. Sytuacja związana z pandemią dobitnie pokazała, że usługi transmisji na żywo, do internetu są rozwiązaniem na wprowadzone obostrzenia.

Transmisje live

Przeprowadzimy transmisję online wszelkich imprez typu konferencje, koncerty, seminaria. Jeśli potrzebujesz dotrzeć z przekazem live w internecie do szerokiej publiczności zrealizujemy to dla Twojej firmy, instytucji. Dobrym przykładem zastosowania transmisji live są koncerty, imprezy plenerowe, festyny. W tym wypadku transmisja live może odbyć się w oparciu przekaz wielokamerowy, wzbogacony np. 8 metrowym kranem kamerowym. Wydarzenie możesz pokazać poprzez transmisję YouTube, czy transmisję live na Facebook.

Streaming konferencji

Organizujesz konferencje, seminaria, spotkania, panele? Chciałbyś dotrzeć ze swoim przekazem do widowni rozsianej w całym powiecie, województwie, kraju czy nawet świecie? Streaming wydarzeń na żywo jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wykonamy dla Ciebie streaming konferencji. Możesz zaoszczędzić mnóstwo środków na organizację wydarzenia jeśli zastosujesz streaming online konferencji. Czasy pandemii dobitnie pokazują, że streaming do internetu jest odpowiedzią na bariery związane ze zgromadzeniami. 

Relacje online

Jedną z naszych usług są relacje live z wszelkiego rodzaju konferencji, eventów, koncertów, szkoleń. Korzystając z relacji online możesz dotrzeć na żywo do wielu osób jednocześnie, które z różnych przyczyn nie mogły przybyć na Twoje wydarzeni osobiście lub po prostu nie było to możliwe z innych względów. Jeśli chciałbyś pokazać swoje wydarzenie w internecie na żywo to relacje live będą dobrym sposobem aby zgromadzić przed komputerem, tabletem czy telefonem Twoją publiczność.

Share This