SOCIAL MEDIA VIDEO

FACEBOOK VIDEO | INSTAGRAM STORY | YOUTUBE ADS | FACEBOOK ADS | SOCIAL MEDIA ADS | REKLAMA VIDEO | BANERY REKLAMOWE | INSTA STORIES | VIDEO REKLAMOWE

social marketing video
Premium Place - Social Media Video
Video reklamowe, spot reklamowy, social media video
social media video shine make-up
Social Media Video
video reklamowe, social media video, facebook, YouTube

SOCIAL MEDIA VIDEO

W dobie social media: YouTube, Facebook, Instagram – nie sposób przecenić korzyści jakie daje nam video reklamowe w social media. Reklama video jest o 79% skuteczniejsza od innych przekazów marketingowych. Przykuwa uwagę widza, zapada w pamięci, jest „wciągająca”. Dobre video reklamowe pozostawia uczucie niedosytu – wrażenia, że zbyt szybko się skończyło, że jeszcze chciałoby się oglądać przedstawioną w nim historię.

Dziś coraz częściej medium liniowe jakim jest telewizja, zastępowane jest mediami nieliniowymi takimi jak serwisy streamingowe typu YouTube czy VOD oraz serwisami społecznościowymi jak Facebook czy Instagram. Coraz częściej wybieramy content na żądanie, taki który jest ścisłą odpowiedzią na nasze potrzeby w tej konkretnej chwili. Widz w łatwy sposób może odnaleźć treści, których potrzebuje. Oglądając je może również obejrzeć Twój film reklamowy, który zostanie wyemitowany przez dany serwis na podstawie zbieżności oglądanej treści z Twoim video reklamowym. Może natknąć się również na Twoje video reklamowe w Facebooku kiedy bezwiednie przesuwa kciukiem po ekranie swojego smartfona.

Jeśli chcesz w łatwy i skuteczny sposób dotrzeć ze swoją ofertą do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców – musisz mieć swoje video reklamowe w social media. Reklamy video na Facebook, YouTube są o wiele bardziej skuteczne od reklam statycznych. Wykonujemy reklamy do social media oparte o profesjonalne ujęcia filmowe. Dodajemy do tego specjalnie opracowany tekst  reklamowy, animujemy go, podkładamy ścieżkę dźwiękową aby Twój spot reklamowy do social media był maksymalnie skuteczny.

PAKIETY MULTIMEDIALNE

KILKA MULTIMEDIÓW W SPÓJNYM DESIGNIE I ŚWIETNEJ CENIE

Video do social mediów

Dotrzyj ze swoją ofertą w social mediach: Facebook, YouTube, Instagram. Stworzymy dla ciebie film reklamowy, social media ads, który będzie składał się ujęć filmowych, animowanych sloganów reklamowych, animacji. Poznaj siłę przekazu filmowego, zobacz jak film może sprzedawać Twoje produkty czy usługi. Wykorzystaj możliwości jakie dają Facebook i YouTube. Podnieś swój prestiż umieszczając video reklamowe w mediach społecznościowych, Google, na swojej stronie internetowej.

Spoty reklamowe social media

Tworzymy spoty reklamowe na Facebook, YouTube. O sile mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Sam wiesz ile czasu spędzasz oglądając materiały o tematyce, która Ciebie interesuje na kanałach YouTube. Napewno zauważyłeś jak zmieniła się polityka Facebooka, który w chwili obecnej postawił nacisk na media sponsorowane, a także podsuwa treści, które mogą Ciebie zainteresować. Dlatego skorzystaj z tych możliwości – wykonamy dla Ciebie spot reklamowy social media.

Video Marketing

Dlaczego jest to tak istotne? Aktualny trend, któremu nie sposób zaprzeczyć to przenoszenie zainteresowania populacji w kierunku mediów cyfrowych, sieci społecznościowych. W YouTube możemy znaleźć video na temat, który nas interesuje w przeciągu kilku sekund. Na Facebook, skrolując ekran, oglądamy dziesiątki spersonalizowanych treści, przeplatanych również spersonalizowanymi reklamami video. Dlaczego nie miałyby być to Twoje reklamy, które docierają do przeogromnej widowni? Dziś każdy budżet reklamowy musi uwzględniać Video Marketing.

Reklama w YouTube

YouTube to największy serwis streamingowy na świecie. Zawiera miliony filmów o przeróżnej treści. Treści dla każdego, stąd jego wielka siła i popularność. Jeśli chciałbyś zareklamować się w serwisie YouTube wykonamy dla Ciebie reklamę opartą o profesjonalne ujęcia filmowe. Twój spot reklamowy video będzie emitowany tylko dla wyselekcjonowanych widzów, pożądanej przez Ciebie grupy docelowej lub będzie wyświetlany w treściach ściśle powiązanych z Twoją reklamą video w YouTube. Obejrzyj nasze spoty i napisz do nas – doradzimy w wyborze konkretnego formatu spotu video.

Share This