SOCIAL MEDIA VIDEO

FACEBOOK VIDEO | INSTAGRAM STORY | YOUTUBE ADS | FACEBOOK ADS | SOCIAL MEDIA ADS | REKLAMA VIDEO | BANERY REKLAMOWE | INSTA STORIES | VIDEO REKLAMOWE

social marketing video
Premium Place - Social Media Video
Video reklamowe, spot reklamowy, social media video
video reklamowe hotelu Żubrówka w Białowieży
social media video shine make-up
Social Media Video
video reklamowe, social media video, facebook, YouTube

SOCIAL MEDIA VIDEO

W dobie social media: YouTube, Facebook, Instagram – nie sposób przecenić korzyści jakie daje nam video reklamowe w social media. Reklama video jest o 79% skuteczniejsza od innych przekazów marketingowych. Przykuwa uwagę widza, zapada w pamięci, jest „wciągająca”. Dobre video reklamowe pozostawia uczucie niedosytu – wrażenia, że zbyt szybko się skończyło, że jeszcze chciałoby się oglądać przedstawioną w nim historię.

Dziś coraz częściej medium liniowe jakim jest telewizja, zastępowane jest mediami nieliniowymi takimi jak serwisy streamingowe typu YouTube czy VOD oraz serwisami społecznościowymi jak Facebook czy Instagram. Coraz częściej wybieramy content na żądanie, taki który jest ścisłą odpowiedzią na nasze potrzeby w tej konkretnej chwili. Widz w łatwy sposób może odnaleźć treści, których potrzebuje. Oglądając je może również obejrzeć Twój film reklamowy, który zostanie wyemitowany przez dany serwis na podstawie zbieżności oglądanej treści z Twoim video reklamowym. Może natknąć się również na Twoje video reklamowe w Facebooku kiedy bezwiednie przesuwa kciukiem po ekranie swojego smartfona.

Jeśli chcesz w łatwy i skuteczny sposób dotrzeć ze swoją ofertą do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców – musisz mieć swoje video reklamowe w social media. Reklamy video na Facebook, YouTube są o wiele bardziej skuteczne od reklam statycznych. Wykonujemy reklamy do social media oparte o profesjonalne ujęcia filmowe, obrazy statyczne. Dodajemy do tego specjalnie opracowany tekst  reklamowy, animujemy go, podkładamy ścieżkę dźwiękową aby Twój spot reklamowy do social media był maksymalnie skuteczny.

 

CENNIK

Jasno i przejrzyście.

Podane ceny są minimalnymi cenami netto.

FAQs

 

JAK PRZEBIEGA PROCES ZAMÓWIENIA?

  • Należy wypełnić poniższy formularz, w którym wariant video reklamowego, określisz swoje potrzeby jak temat filmu reklamowego, grupę docelową.
  • Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy na Twój adres e-mail fakturę pro forma, po opłaceniu której przystępujemy do pracy nad Twoim video.
  • Wysyłamy scenariusz do akceptacji, który zatwierdzasz lub wprowadzasz ewentualne zmiany. Zalecamy jednak zaufanie naszemu copywriterowi, który ma duże doświadczenie w tego typu produkcjach.
  • Tworzymy video reklamowe wg. scenariusza i wysyłamy gotowy plik, który możesz używać we wszystkich mediach społecznościowych, na swojej stronie www.

CZY MOGĘ WYMIENIĆ UJĘCIA PO OTRZYMANIU GOTOWEGO VIDEO?

Możesz jednokrotnie wymienić ujęcia spośród ujęć bazy, z której korzystamy.

CZY POSIADAM PRAWA MAJĄTKOWE DO FILMU REKLAMOWEGO?

Tak, jednakże prawa te ograniczone są tylko i wyłącznie do używania video reklamowego w sieci internetowej. Nie możesz emitować spotu w jakimkolwiek innym medium. Nie możesz również wykorzystywać oddzielnie ujęć i ścieżki dźwiękowej składających się na Twój spot reklamowy.

ZAMÓWIENIE VIDEO REKLAMOWEGO

Wariant video

Klikając "Wyślij" zgadzasz się na otrzymanie od nas oferty handlowej, faktury pro forma dotyczącej produkcji video reklamowego.

PAKIETY MULTIMEDIALNE

KILKA MULTIMEDIÓW W SPÓJNYM DESIGNIE I ŚWIETNEJ CENIE

Video do social mediów

Dotrzyj ze swoją ofertą w social mediach: Facebook, YouTube, Instagram. Stworzymy dla ciebie film reklamowy, social media ads, który będzie składał się ujęć filmowych, animowanych sloganów reklamowych, animacji. Poznaj siłę przekazu filmowego, zobacz jak film może sprzedawać Twoje produkty czy usługi. Wykorzystaj możliwości jakie dają Facebook i YouTube. Podnieś swój prestiż umieszczając video reklamowe w mediach społecznościowych, Google, na swojej stronie internetowej.

Spoty reklamowe social media

Tworzymy spoty reklamowe na Facebook, YouTube. O sile mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Sam wiesz ile czasu spędzasz oglądając materiały o tematyce, która Ciebie interesuje na kanałach YouTube. Napewno zauważyłeś jak zmieniła się polityka Facebooka, który w chwili obecnej postawił nacisk na media sponsorowane, a także podsuwa treści, które mogą Ciebie zainteresować. Dlatego skorzystaj z tych możliwości – wykonamy dla Ciebie spot reklamowy social media.

Video Marketing

Dlaczego jest to tak istotne? Aktualny trend, któremu nie sposób zaprzeczyć to przenoszenie zainteresowania populacji w kierunku mediów cyfrowych, sieci społecznościowych. W YouTube możemy znaleźć video na temat, który nas interesuje w przeciągu kilku sekund. Na Facebook, skrolując ekran, oglądamy dziesiątki spersonalizowanych treści, przeplatanych również spersonalizowanymi reklamami video. Dlaczego nie miałyby być to Twoje reklamy, które docierają do przeogromnej widowni? Dziś każdy budżet reklamowy musi uwzględniać Video Marketing.

Reklama w YouTube

YouTube to największy serwis streamingowy na świecie. Zawiera miliony filmów o przeróżnej treści. Treści dla każdego, stąd jego wielka siła i popularność. Jeśli chciałbyś zareklamować się w serwisie YouTube wykonamy dla Ciebie reklamę opartą o profesjonalne ujęcia filmowe. Twój spot reklamowy video będzie emitowany tylko dla wyselekcjonowanych widzów, pożądanej przez Ciebie grupy docelowej lub będzie wyświetlany w treściach ściśle powiązanych z Twoją reklamą video w YouTube. Obejrzyj nasze spoty i napisz do nas – doradzimy w wyborze konkretnego formatu spotu video.

Share This