FILMY INSTRUKTAŻOWE

FILMY PRODUKTOWE | FILMY INSTRUKTAŻOWE – PRODUKCJA | FILMY NA YOUTUBE – PRODUKCJA

Filmy instruktażowe, SZKOLENIOWE, PRODUKTOWE – produkcja

Produkcja filmów instruktażowych niesie za sobą wiele korzyści dla firm, placówek edukacyjnych, jak i wszelkiego rodzaju instytucji. Jest to doskonały sposób na zaprezentowanie w przystępny sposób różnego rodzaju treści, zarówno związanych z usługami lub oferowanymi produktami, jak i materiałami szkoleniowymi dla klientów czy pracowników. Przygotowywane przez nas filmy szkoleniowe to interesujące materiały video z silnym przekazem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – dobieramy rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Tworzymy filmy edukacyjne, produkcja których zostaje dokładnie zaplanowana – z uwzględnieniem wszystkich Państwa sugestii. Nasze realizacje są niepowtarzalne, tworzymy je od zera – dzięki temu masz pewność, że Twój film szkoleniowy będzie unikatowe i efektywny.

Jeśli chcesz w łatwy i przystępny sposób przekazać różnego rodzaju nowe treści – nie ma skuteczniejszego rozwiązania niż filmy edukacyjne. Sprawdź co możemy dla Ciebie przygotować!

PAKIETY MULTIMEDIALNE

KILKA MULTIMEDIÓW W SPÓJNYM DESIGNIE I ŚWIETNEJ CENIE

Filmy instruktażowe

Dzisiejsza technologia, a także zmieniające się zachowania, migrujące w kierunku Video on Demand (VOD) – filmów na życzenie powodują, że firmy, instytucje muszą do nich się dostosować. Budżety marketingowe muszą uwzględniać treści video w postaci filmów instruktażowych. Filmy te przygotowane raz, pracują i zarabiają w nieskończoność. Nie angażują zasobów na ponowne tłumaczenie tych samych procesów. Dobrze wykonany film oswaja klientów z produktem, a obejrzany przed zakupem produktu, wzmacnia potrzebę posiadania danej rzeczy.

Filmy na YouTube

Z pewnością znasz serwis YouTube. Niejednokrotnie, a może wiele razy dziennie korzystasz z jego zasobów. Szukasz video instrukcji obsługi urządzenia, chcesz poznać opinię o kosmetyku, nauczyć się obsługi programu komputerowego, a może sprawdzić jak zasiać trawnik przed domem. Zgadza się – dzisiaj wszyscy korzystają z filmów YouTube. Dlaczego miałbyś nie wykorzystać tego potężnego narzędzia, a w zasadzie stylu życia? Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne filmy na YouTube, które pomogą klientom w obsłudze Twoich towarów, przekonają ich do zakupu.

Filmy produktowe

Jeżeli zależy Tobie na dotarciu z przekazem do swoich klientów powinieneś wykorzystać w tym filmy produktowe. Opowiedzą one dokładnie o unikalnych cechach, zaprezentują możliwości użytkowe, a przede wszystkim przekonają nie zdecydowanych do zakupu. Odpowiednio przygotowane filmy produktowe i umieszczone w serwisie YouTube to poprostu dział obsługi klienta Twojej firmy pracujący na okrągło! Tłumaczy, a także sprzedaje 24h /dobę. Filmy produktowe pokażą to co najlepsze i unikalne w Twoim produkcie.

Filmy edukacyjne

W szkoleniach online filmy edukacyjne są podstawowym medium, które wykorzystywane są w programach edukacyjny, e-learning. Wykonamy wszystkie treści w spójnej i przystępnej formie filmu szkoleniowego, które będziesz mógł wykorzystywać w swoim szkoleniu na okrągło. Filmy edukacyjne przygotowane raz, będą zarabiały na okrągło! Świetny biznes pasywny prawda? Oczywiście filmy szkoleniowe mają o wiele szersze zastosowanie chociażby w edukacji, e-learningu. Mogą zawierać treść merytoryczną potrzebą do przekazania online uczniom, studentom, pracownikom.

Share This